O nás .....

Cestovní kancelář  TALGO  v.o.s.

 "Prodejna Alexandria Partner"

Hradiště 91/22 400 01, Ústí nad Labem-centrum

Naše cestovní kancelář se nachází blízko centra města,

                    v prostoru parkoviště taxíků

přímo naproti žel.stanici  ČD - Ústí n.L. hlavní nádraží

 

Cestovní kancelář TALGO, veřejná obchodní společnost byla založena v dubnu 1992.
První klienti odcestovali v létě téhož roku do Chorvatska , do nejhezčího letoviska na Istrii – RABAC. Tomuto letovisku jsme byli „věrní" 25let a svoji dovolenou zde strávily stovky klientů. V následujících letech jsme se soustředili na zájezdy do Španělska, především na pobřeží Costa Brava, ale i do Itálie a zároveň jsme organizovali poznávací zájezdy po Evropě. Naší hlavní destinací však bylo  Chorvatsko – poloostrov Istrie a především letoviska Rabac a Poreč.

 

V současné době jsme nejvíce zaměřeni na nabídku produktů CK ALEXANDRIA, zejména na Bulharsko,Řecko,Chorvatsko  a další destinace,do kterých bude za současných podmínek možné cestovat. Čas ukáže,jak se možnosti naší nabídky budou moci v návaznosti na "Covidová opatření " realizovat.....

  

Nabídka zájezdů "Léto 2021" 

 

Vážení přátelé,

CK Alexandria zahájila prodej zájezdů na Léto 2021. 

Rádi bychom Vám při té příležitosti poděkovali za dosavadní přízeň, speciálně v letošní extrémně složité sezoně. Věříme, že stejně jako my s optimismem hledíte k roku 2021 a těšíte se na nové cestovatelské zážitky.

Vzhledem k šíři nabídky a skutečnosti, že nabídku se snažíme neustále průběžně vylepšovat, inovovat a především aktualizovat dle aktuálních podmínek, již nevydáváme klasické katalogy, a to ani v tištěné ani virtuální podobě. Vybrat si svůj zájezd můžete na našich stránkách zde, kde naleznete kompletní a vždy aktuální informace k zájezdům stejně jako aktuální ceny pro Vámi zvolené termíny a počty osob.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu .

 

       Naším hlavním heslem od prvopočátku ( od roku 1992 )  až po současnost je:

slušnost-spolehlivost-jistota.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Již několik sezon je naše

CK TALGO  součástí sítě prodejen "ALEXANDRIA - Partner"

                                           

 

 

Provozní doba

                    

 

 

                                                          
          Otevřít Mapu