Informace o akcích CK

  

Vážení přátelé,

CK Alexandria zahájila prodej zájezdů na Léto 2022.

Rádi bychom Vám při té příležitosti poděkovali za dosavadní přízeň, speciálně v sezoně 2021, která ač byla již výrazně pozitivnější než ta předchozí, byla stále ještě velmi složitá. I díky Vám se nám podařilo toto těžké období překonat a jsme v plné síle připraveni i v následujících letech poskytovat služby v nejvyšší možné kvalitě. 

CK ALEXANDRIA PODPORUJE UKRAJINSKÉ OBYVATELSTVO A SNAŽÍ SE POMOCI

Vážení přátelé,

 my všichni v cestovní kanceláři Alexandria se připojujeme ke všeobecnému odsouzení ruské invaze na Ukrajinu. Jsme přesvědčeni, že je třeba na všech úrovních podpořit Ukrajinu a její obyvatele a pomoci, jak je v našich silách. Právo na svobodu mají všechny země, nikdy bychom nebyli tam, kde jsme dnes, kdybychom se nedostali z ruského područí.


Každý den vidíme, jak prchají desetitisíce lidí před válkou, za kterou nemohou a které nemohli nijak zabránit. Vidíme, jak přijíždějí děti a ženy, které již nevlastní nic jiného než zavazadlo, se kterým přicestovaly. To nás všechny hluboce zasahuje. Nehodláme jen nečinně přihlížet. Proto jsem se svými kolegy rozhodl pomáhat i v době, která není pro obor našeho podnikání zrovna snadná. Covid-19 znamenal pro celý cestovní ruch obrovské finanční ztráty, které se samozřejmě nevyhnuly ani nám. Víme ale, že válka je to nejhorší, co může lidi potkat, a proto se budeme snažit i my alespoň trochu pomoci.

Naším cílem bylo vždy rozdávat radost a krásné zážitky, na které budou moci naši klienti vzpomínat celý život. Proto jsme se rozhodli dát svůj postoj jasně najevo v oblasti, která je nám nejbližší, tedy v cestovním ruchu. U hotelů, u kterých uvidíte ikonu žlutomodrého srdce, dáme procento z ceny zájezdu na charitativní účely spojené s humanitární pomocí pro obyvatele Ukrajiny. Všechny tyto prostředky budou zaslány na účet vybrané charitativní organizace.

Plánujeme se zapojit do dalších humanitárních projektů, chceme udělat maximum, abychom pomohli alespoň nejvíce válkou postiženým dětem a rodinám a přinesli jim opět trochu radosti do života. Počítáme, že oslovíme i naše obchodní partnery s žádostí, aby se s námi podíleli na dalších akcích. Jsou situace, kdy musí business ustoupit základním lidským hodnotám.

Letní dovolenou 2022 si navíc v CK Alexandria můžete rezervovat za předinflační ceny. Součástí nabídky je i speciální sleva pro dříve narozené v Senior programu 55+, u vybraných zájezdů ve všech termínech mohou děti cestovat s rodiči zcela zdarma.

 

Děkuji Vám, že pomáháte společně s námi

Ing. Alexandr Pavlov

předseda představenstva Alexandria a.s.

 

U hotelů, u kterých uvidíte  ikonu žlutomodrého srdce, dáme procento z ceny zájezdu na charitativní účely spojené s humanitární pomocí pro obyvatele Ukrajiny:

 

 Zájezdy CK Alexandria zakoupíte na www.alexandria.cz, na pobočkách CK Alexandria a samozřejmě také u autorizovaných prodejců.

Na www.alexandria.cz si určitě vybere každý. Ať už preferujete osvědčenou kvalitu hotelů a penzionů, které máme v nabídce již několik let a spokojení zákazníci se sem rádi opakovaně vrací, nebo raději prozkoumáváte a poznáváte novinky. 

 

Věříme, že stejně jako my s optimismem hledíte k roku 2022 a těšíte se na no

vé cestovatelské zážitky.

Vzhledem k šíři nabídky a skutečnosti, že nabídku se snažíme neustále průběžně vylepšovat, inovovat a především

aktualizovat dle aktuálních podmínek, již nevydáváme klasické katalogy, a to ani v tištěné ani virtuální podobě.

Vybrat si svůj zájezd můžete na našich stránkách zde, kde naleznete kompletní a vždy aktuální informace k zájezdům

stejně jako aktuální ceny pro Vámi zvolené termíny a počty osob.

 

Zahájili jsme prodej z kompletní nabídky zájezdů na léto 2022. 

 

Vážení přátelé,

 

celosvětová inflace ovlivňuje ceny všeho kolem nás. Ani ceny zájezdů, ubytování a dalších služeb v zahraničí nemohou odolávat věčně. U své letní dovolené se ale můžete zdražení vyhnout. 

Rezervujte si zde svůj zájezd nyní za předinflační ceny a porazte s námi inflaci!Navíc Vám při použití uvedeného slevového kódu dáme extra slevu.

 

Jak zadat slevový kód „STOPinflaci“:

Při rezervaci zájezdu na www.alexandria.cz vyberte termín Vámi vybraného zájezdu, zvolte počet osob a jejich věk. Zobrazí se Vám aktuální cena včetně slev za včasný nákup.

Následně v dalším kroku při rezervaci zájezdu zadejte do pole „Slevy“ slevový kód „STOPinflaci“. Po kliknutí na "uplatnit" se Vám odečte dodatečná sleva.

Slevový kód je možné zadávat s mezerou i bez, tj. „STOP inflaci“ i „STOPinflaci“.

 

 Zájezdy CK Alexandria zakoupíte na www.alexandria.cz, na pobočkách CK Alexandria a samozřejmě také u autorizovaných prodejců.

Provozní doba

Ve dnech : 19. - 30.září.2022 bude CK UZAVŘENA             

 

 

                                                          
          Otevřít Mapu