Informace o akcích CK

  

 

 

Vážení přátelé,

další úspěšná letní sezona je za námi. Rádi bychom Vám všem poděkovali za Vaši přízeň a za to, že jste nám dali svou důvěru a pro svou dovolenou jste zvolili právě CK Alexandria. Mnozí z Vás s námi jezdí opakovaně, mnozí jeli letos poprvé, ale všechny Vás spojuje stejný cíl - užít si svou dovolenou v pohodě. A to je to, na čem chceme pracovat i nadále.

 

S radostí Vám přinášíme novou nabídku Super First Minute na léto 2024. Tato nejvýhodnější nabídka je platná až do 30. 11. 2023 a přináší Vám spoustu výhod, jako jsou zájezdy pro děti zdarma, nízká záloha, možnost změny zájezdu zdarma či garance neměnné ceny.

 

A nejen to. Své peníze můžete navíc i zhodnotit a porazit s námi inflaci. Pokud nyní zaplatíte celkovou cenu zájezdu, zhodnotíte si své peníze o 5 %. Ty Vám dáme hned a bez čekání formou extra slevy.  A samozřejmě nepřijdete ani o slevu za včasný nákup, která je zahrnuta automaticky i pokud zaplatíte pouze zálohu.

 

Super First Minute nabídce naleznete ověřené kapacity, ale i pečlivě vybrané novinky. A chybět nemohou ani naše Alexandria Club hotely, kde na Vás budou samozřejmě opět čekat i naši čeští animátoři s bohatým programem plným zábavy pro děti i dospělé.

 

Vybírat můžete zde.

 

Nabídka zájezdů na Léto 2024 - Super First Minute :

 

  • nejvýhodněji do 30. 11. 2023

  • garance neměnné ceny

  • děti zdarma

  • odměna za platbu on-line

  • záruka vrácení peněz

  • záloha nyní jen 990 Kč

  • zastavte s námi inflaci - extra sleva za úhradu celkové ceny

  • možnost uplatnit a získat šeky Alexandria Bonus Klubu

  • další výhody pro členy Alexandria Bonus Klubu

 

 

Zimní sezóna 2023 / 2024

 

A myslíme samozřejmě i na ty z Vás, kteří už se další dovolené nemohou dočkat a chtějí vyrazit co nejdříve. Připravili jsme pro Vás parádní nabídku na zimní sezonu. Ať už Vás láká teplo a exotika, nebo raději vyrazíte na hory za chladnými zimními radovánkami, u nás si určitě vyberete:

 

Děkujeme za Vaši přízeň a věřte, že uděláme maximum, abyste si u nás vždy vybrali dovolenou podle svých představ a vraceli se domů odpočatí, spokojení a plni krásných zážitků. S tímto závazkem vstupujeme i do další sezony.

 

 

 

Zájezdy CK Alexandria zakoupíte na www.alexandria.cz, na pobočkách CK Alexandria a samozřejmě také u autorizovaných prodejců.

 

Provozní doba

 

 

 

                                                          
          Otevřít Mapu