Informace o akcích CK

  

 

CK Alexandria zahájila prodej zájezdů na Léto 2023. 

Vážení přátelé, 

zahájili jsme prodej zájezdů na léto 2023 z kompletní nabídky - s nejvyššími slevami za včasný nákup platnými do konce roku. Čeká na Vás široký výběr zájezdů do oblíbených destinací.

Vybere si každý - milovníci zábavy a našich animačních programů mohou vyrazit do skvělých Alexandria Club hotelů, naopak ti, kteří vyhledávají poklidnou dovolenou bez dětí si vyberou některý z tzv. "Adult only" hotelů. Na své si přijdou jak milovníci luxusních resortů s bohatým all inclusive, tak ti, kteří preferují skromnější ubytování s polopenzí či bez stravy s možností ochutnávat kouzla lokální kuchyně.

Rodiny s dětmi využijí akce Dítě zcela zdarma, starší ročníky pak třeba náš Senior program 55PLUS. Zkrátka pro každého máme něco. Podívejte se. 

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás zajistili speciální možnost, jak zastavit inflaciKoupí zájezdu si nejen zafixujete předinflační cenu, ale své peníze můžete navíc i zhodnotit. 

Pokud nyní zaplatíte celkovou cenu zájezdu, zhodnotíte si své peníze o 5 %. Ty Vám dáme hned a bez čekání formou extra slevy. A samozřejmě nepřijdete ani o slevu za včasný nákup, která je zahrnuta automaticky i pokud teď zaplatíte pouze zálohu.

Volba, zda chcete své peníze zhodnotit, zaplatit nyní celkovou cenu a získat extra slevu 5 %, je jen na Vás.  

Pokud nevíte, co darovat svým blízkým pod stromeček, můžete jim koupit třeba

 Dárkový poukaz na dovolenou. Zážitky a cestování potěší jistě každého včetně dětí. Těm můžete darovat dovolenou v hotelu s Karcoolčiným dětským klubem, kde na děti čeká spousta legrace a nových kamarádů.

Zájezdy CK Alexandria zakoupíte na www.alexandria.cz, na pobočkách CK Alexandria a samozřejmě také u autorizovaných prodejců.

 

 

 

Provozní doba

 

 

 

                                                          
          Otevřít Mapu